Długopisy reklamowe, a drewniane etui, jako dodatek.

Długopisy reklamowe to jedne z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Z racji ich niesamowitej popularności poleca się wszystkim oferentom, zainteresowanym tego rodzaju formą marketingu trochę inne podejście jak praktykowane od wielu lat. Chodzi tutaj rzecz jasna o ogólny wizerunek firmy, czy promowanej marki. Zastanówmy się spokojnie, czy bardzo marny jakościowo produkt, może być dobrą reklamą dla solidnej i cenionej firmy, marki?

Odpowiedź na pytanie przytoczone nieco wyżej jest rzecz jasna retoryczna, jednak jak okazuje się w praktyce chyba bardzo niewielu oferentów zadaje je sobie podczas procesu projektowania kampanii reklamowej wykorzystującej długopisy reklamowe. Choć w wielu miejscach gdzie znajdować mogą się potencjalni klienci ciągle spotkać możemy się z niesamowicie wielką ilością bardzo tandetnych plastikowych długopisów reklamowych to takie działania powinny zostać zmienione.

Bardzo dobrym rozwiązaniem może być dla przykładu dodanie do słabej, jakości długopisu bardzo pięknego drewnianego etui. Drewno to symbol między innymi ekologii, więc wszystkie firmy działające na tym polu powinny bardzo poważnie podejść do tej propozycji, ponieważ może okazać się ona strzałem w dziesiątkę.