Zabawne długopisy reklamowe z latareczką

Bardzo często firma, która chce przygotować ładne i ciekawe zestawy reklamowe zastanawia się nad tym, jakie mają być w takim komplecie długopisy. Oczywiście wszystko zależy od funduszu, którymi dysponuje organizacja. Gdy nie stać na dołożenie do pakietu długopisu z górnej półki to wówczas trzeba zakupić długopis z pomysłem. Takim dobrym pomysłem na długopis reklamowy będzie model z latarką z lampką LED. Wbrew obawom najtańsze tego typu długopisy nie są drogie - kosztują poniżej 3 złotych. Taki długopis jest raczej miłym gadżetem, ale bywa czasami przydatny.

Tego typu długopisy mogą nieć latarkę umieszczone w górnej części latarki i wówczas są po prostu małą latarką, którą można wykorzystać jako zwyczajną latarkę. Bywają również latarki, które są tak umieszczone, że lekko oświetlają pole pisania i dzięki temu umożliwiają pisanie w ciemności. Jest to bardzo wygodne, gdy jest się na wyjeździe i mieszka z innymi w pokoju, a wieczorem chce się nagle coś zanotować, czy przeczytać i to w taki sposób, żeby nie budzić innych, wówczas taka latarka jest wspaniałym i bardzo prostym i tanim rozwiązaniem.

Oczywiście bywają droższe modele, ale zazwyczaj są one za drogie na długopisy reklamowe, zazwyczaj są metalowe, bo te tańsze modele są z plastyku. Wiadomo jednak, że nawet taki długopis reklamowy z latarką jest milszym drobiazgiem niż zwykły długopis w tej cenie. Długopisy reklamowe z latarką można teraz kupić nawet w firmach które dokonują nadruków na oprawkach - warto się nimi zainteresować.. Taki długopis nie jest grubszy od przeciętnego długopisu, a jedynie minimalnie cięższy, bo musi w nim być maleńka bateria zasilająca latarkę.

Oczywiście, takie długopisy z latarką kupują firmy, które chcą wprowadzić elementy zabawy do spotkania, a której nie stać na jakieś markowe długopisy reklamowe. Bardzo często taki długopis przydatny jest w długiej podróży, mała, a przy tym łatwa do znalezienia, bo długopis zawsze można włożyć do specjalnej przegródki, lub przy pomocy skuwki przyczepić na przykład do notesu. Bardzo często panie doceniają to, że taka latarka w ciemnościach pomaga znaleźć różnego rodzaju drobiazgi w damskiej torebce.