Kalendarze firmowe są wykonywane na zamówienie

Kalendarz to rzecz, bez której bardzo trudno jest się obejść w życiu zawodowym. Natłok spraw i obowiązków, złożoność świata, mnóstwo komunikatów, z jakimi człowiek się styka niemal co chwilę wymagają wsparcia umysłu. Kalendarze nie tylko odciążają pamięć i pozwalają się skupić na bieżących zadaniach, ale umożliwiają ułożenie planu działania w pewnej perspektywie czasowej.

Kalendarze są do nabycia w księgarniach, sklepach papierniczych, punktach z artykułami biurowymi, w internecie, w kioskach, w sklepach z wyposażeniem biurowym, w galeriach handlowych, w supermarketach.

Istnieje ogromny wybór form i formatów kalendarzy. Kalendarze biurkowe, kalendarze firmowe, kalendarze ścienne, plakatowe, planszowe, listkowe - do wyboru, do koloru.

Na zamówienie wykonywany jest też indywidualny kalendarz biurowy. To rozwiązanie dedykowane. Posiada specjalnie dla klienta zaprojektowaną okładkę. Często to sam nabywca dostarcza projekt okładki, a firma wydawnicza tylko opracowuje go pod kątem graficznym i drukuje kalendarz.

Kalendarz firmowy jest prestiżowym upominkiem dla pracowników. Z drugiej strony pozwala pracodawcy docenić załogę, która pracuje na wspólny sukces przedsiębiorstwa. Dzięki kalendarzom firmowym zatrudnione w niej osoby promują firmę w otoczeniu biznesowym, czyli podczas kontaktów z kontrahentami.